BİNANIN GENEL KOŞULLARI

 

     Kübra PARK Anaokulu Merkez ve Kübra PARK Anaokulu Gençosman Şubesi olarak iki okulumuz mevcuttur.

     Kübra PARK Anaokulu Merkez okulumuz, 500m2 kapalı ve 200 m2 açık alan üzerinde 2 kat olarak tesis edilmiştir. MEB standartlarına göre dizayn edilmiş.115 öğrenci kapasitesi 8 eğitim dersliği, her yıl yenilenen eğitim araç ve oyuncakları, kapalı oyun alanları, tiyatro ve toplantı salonları bulunmaktadır.3-6 yaş arasındaki çocuklara hizmet verilmektedir.

       Kübra Park Anaokulu Gençosman Şubesi iki katlı olup, 800 m2’lik kapalı alan, 175 m2’lik açık alan olarak toplam 975 m2’lik alanda hizmet vermektedir.

     Kurumlarımız, minik yavrularımızın kas ve iskelet gelişimini ön planda tutarak dekore edilmiş, iç mekânda çocuklarımızın enerjilerini boşaltabilmeleri için düzenlenen 200 m2’lik çok amaçlı etkinlik salonunun yanı sıra, sınıflarda, tuvaletlerde ve yemek salonumuzda da tüm mobilyalar çocuklarımızın eğitim ve gelişim süreçlerine uygun şekilde tasarlanmıştır.

    Hijyeni, güvenliği ve kaliteyi bir tercih haline getiren kurumumuzda, güvenliği sağlayabilmek için okulumuz bahçe duvarları ile çevrelenmiştir. Her sınıfa kurulan kamera düzeneği, yangın dedektörü, yangın merdiveni, gaz alarm dedektörü, havalandırma sistemi ve okulumuza ait temiz su depomuz mevcuttur. Ayrıca okullarımız “Beslenme Dostu Okul” sertifikasına sahiptir.